Kadınlar Ne İster?


Kadinlar Ne Ister

Esselamü aleyküm dostlar!

Kadının istedikleri en çok da evli veya evlenecek erkeklerin merakını uyandırmaktadır… Aslına bakarsanız, kadınlar çok şey istemezler.

Tabi bizim bahsedeceğimiz kadın tipi, eşine herşeyden çok değer veren kadındır. Eğer eşyaya çok fazla değer veren bir kadınla evliyseniz, veya evlenecekseniz, sık sık mobilya değiştirmeniz onu mutlu etmeye yeterli olacaktır :) Zira, o sizinle değil evdeki eşyalarla evlidir.

Herşeyden önce, kadın değerli olduğunu hissetmek ister. Bunun için onu dinlemeniz yeterli olacaktır. Akıl vermeniz gerekmez, konuşma ihtiyacını karşılaması için onun için aktif bir dinleyici olun.

Eşinizi ihmal etmeyin. Birlikte kaliteli vakit geçirmeye özen gösterin. Eşinizle sohbet edip fikir alışverişinde bulunun. Ortak ilgi alanlarınız hakkında konuşabileceğiniz gibi, bu ilgi alanını aynı kitabı okuyarak da oluşturabilirsiniz. Vakit darlığından yakınıyorsanız, ona sarılıp saçlarını okşayın. Sofrayı kurmak için ona yardımcı olun. Sabah kalktığınızda yatağı siz düzenleyin. Bunlar birkaç dakikanızı alacak uğraşlar olsa dahi, eşinizin gözünde değeriniz katlanacaktır. Ayrıca “Bana değer verdiği için elinden geldiğince işimi hafifletmeye çalışıyor.” düşüncesini uyandıracaktır.

Kadınlar en çok da sevildiklerini tekrar tekrar duymak isterler… Hiçbir konuda unutkan değildir kadınlar, hatta yaptığınız bir hatayı on yıl sonra en ufak ayrıntılarıyla hatırlarlar. Fakat iş duygulara gelince, söylenilenleri hafızalarında pek tutmazlar veya tutmak istemezler. Belki de her zaman ilk günün tazeliğini korumak içindir ki, her gün defarlarca sevildiklerini hissetmek isterler…

Kısacası kadınlar duygusallık ve ilgi isterler. Eğer eşinize mutluluğu tattırmak niyetindeyseniz, mutluluk küçük olsa da devamlı olan şeylerde gizlidir…

Nilgün Eryılmaz

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s